Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Sklep internetowy działający pod adresem www.izasport.pl prowadzony jest przez firmę P.P.U.H. Iza-Sport Bis Sp.J. Pysz Piotr, Pysz Izabela, 43-300 Bielsko-Biała, Ul. Babiogórska 11, NIP: 547-16-24-837, REGON: 070817650

2. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną produktów za pośrednictwem sieci Internet.

3. Wszystkie produkty oferowane przez sprzedawcę są nowe, wolne od wad fizycznych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

4. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Zasady składania zamówień

1. Złożenie zamówienia jest możliwe poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie sklepu internetowego.

2. W procesie rejestracji należy podać prawdziwe i poprawne dane, w przeciwnym razie zamówienie może zostać anulowane.

3. Dane osobowe naszych Klientów zbierane są wyłącznie na potrzeby sklepu i przetwarzane w celu realizacji działalności gospodarczej Sprzedawcy oraz prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych, z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997, nr 133 poz. 833).

4. Zamówienia w sklepie internetowym przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną przez stronę www.bukietymadlen.pl przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

5. Zamówienia realizowane są w dni robocze w godzinach 10:00-15:00.

Sprzedaż produktów

1. Wszystkie widoczne na stronach sklepu internetowego ceny zawierają podatek VAT (są cenami brutto) oraz są wyrażone w polskich złotych.

2. Cena podana przy każdym z produktów jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen, cech produktów oraz wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu internetowego.

3. Dowodem zakupu jest paragon fiskalny, lub faktura VAT wystawiana na życzenie do transakcji zakupu.

4. Zamówienie realizowane są w możliwie najkrótszym terminie, na termin wysyłki ma wpływ wybrany przez Klienta sposób płatności.

5. Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej, istnieje również możliwość osobistego odbioru zamawianego przez sklep internetowy towaru.

Gwarancje i reklamacje

1. Jeśli zakupiony towar jest niezgodny z ofertą i specyfikacją istnieje możliwość zwrotu w terminie do 10 dni od daty zakupu. Towar należy odesłać w stanie nienaruszonym z dokumentem zakupu i stosownym oświadczeniem. Zwrot należności następuje w terminie 14 dni roboczych i nie zawiera kosztów transportu.

2. Zwroty są przyjmowane po uprzednim uprzedzeniu naszej firmy i stosownych ustaleniach.

3. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).